Search
  • vytautas68

​Modulinės statybos namų privalumais ir trūkumai

Susipažinkite su modulinės statybos namų privalumais ir trūkumais.


Privalumai:


Kaina Kaina - bene svarbiausias privalumas. Negalime 100% garantuoti, kad moduliniai namai visada yra pigesni už tradicinius, tokių pat parametrų namus. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių, dizaino, medžiagų, vietos ir kt.


AVmodule technologija AVmodule išnaudoja visas naujoves ir išbaigia ne tik namo karkasą, fasadą, tačiau paruošia ir namo interjerą bei buitinę techniką su visa instaliacija. Tad turėsite pilnai funkcionuojantį, Jums tarnaujantį kokybišką namą.
Aukštesnė pastato kokybė Turėdami kvalifikuotus darbuotojus, sukauptą patirtį ir būdami itin reiklūs sau, galime suprojektuoti bei pagaminti aukšto kokybės modulinį namą. Visi gamybos ir vadybos procesai atliekami, vadovaujantis ES standartais, namelių statybai naudojamos tik sertifikuotos medžiagos.


Trumpesnis statybos laikas Naujas modulinis namas gamykloje pastatomas ir pilnai įrengiamas pagal Jūsų poreikius per mažiau nei 3 mėnesius, o transportuojamas ir įrengiamas Jūsų sklype - per 2 savaites. Kol namas statomas gamykloje, galite apgalvoti visus interjero dizaino akcentus, visiškai pamiršdami laiko švaistymą statybų proceso priežiūrai bei specialistų paieškai.
Tvirta struktūra Pastatą sudarantys moduliai – patvaresni nei tradiciškai statomų namų, nes jų karkasui naudojama tvirta ir ilgaamžė dažyto metalo rėmo konstrukcija. Surenkamieji namai ne tik atitinka įprastiems statiniams keliamus reikalavimus, bet ir dažniausiai juos viršija.


Individualumas Moduliniai namai ir pastatai projektuojami bei pagaminami specialiai pagal Jūsų poreikius, parenkant atitinkamus išorės bei vidaus apdailos, šilumos izoliacijos ir inžinerinių sistemų sprendimus.
Garso izoliacija Modulinių namų garso izoliacija – daug geresnė nei tradiciškai statomų namų. Tradiciniuose namuose garsas plinta kartu statant sienas ir lubas, o moduliniuose namuose - kiekvienas modulis yra atskira konstrukcija. Namuose sujungti moduliai yra apsaugoti nuo triukšmo perkėlimo iš vienos erdvės į kitą.


Mažesnė žalos rizika Gerokai mažesnė vagysčių rizika. Vagystės dažniausiai įvyksta tada, kai namas vis dar statomas. Statybinių medžiagų bei įrangos vagystės dažniausiai pasitaiko statybvietėje, statybų eigos metu. Kadangi moduliniai namai gaminami gamyklose, neteks nerimauti, kad gamtos stichijos galėtų pakenkti Jūsų statiniui. Be to, renkantis modulinį namą - suteikiamos garantijos, jo darbai bus atlikti laiku ir būsto kaina nepakils.
Nauda rangovams Moduliniai namai taip pat naudingi Jūsų rangovui ir jo darbuotojams. Darbuotojai, statantys namą gamykloje, neprivalo gaišti laiko ilgoms kelionėms į statybų teritoriją. Jiems taip pat nereikia dirbti lyjant lietui ar pučiant žvarbiam vėjui - užtikrinamos ergonomiškos darbo sąlygos gamykloje. Patenkintas darbuotojas - geras darbuotojas.Tad, jei norite, kad Jūsų namus statytų geri specialistai, išmintingiausias sprendimas - pasirinkti modulinių namų technologiją.


Patogus namų valdos perplanavimas Ilgainiui, pavyzdžiui, kai pasikeičia šeimos poreikiai, tokį namą paprasta perplanuoti, padidinti ar net sumažinti. Šie namai gali būti statomi ne tik į plotį, bet ir į aukštį. Juos galima jungti visomis plokštumomis, todėl galėsite susikurti savo svajonių namus, kurie visiškai atitiks jūsų poreikius.
Namų plėtojimas Modulinius namelius galima neribotai sujungti tarpusavyje horizontaliai ir esant norui vertikaliai, formuojant vientisus pastatus. Taip yra todėl, kad statinys turi atlaikyti transportavimo apkrovas.


Modulinių namų trūkumai:

❌✅ Šilumos kaupimas Galbūt esate girdėję gandus, kad modulinės statybos namai prastai laiko šilumą, tačiau galime jus nuraminti, mūsų gaminami moduliniai namai - A+ energinės klasės, o tai garantuoja gerą šilumos laikymą patalpoje.


❌✅ Atsparumas ugniai Modulinių namų sienos ir lubos atsparios ugniai iki 1 valandos, o mūrinių namų – iki 2 valandų. Tačiau namo statybai naudodami nedegias medžiagas, gaisro metu galime sumažinti nuostolius.📞 Konsultacija telefonu +370 66 517 573 🌐 www.avmodule.com

862 views0 comments